Piknik na Elektoralnej

18 cze 2022

W dniu 6 czerwca 2022 r. odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem: „Rodzina naszą siłą”. Odwiedziło nas około 400 osób. Mogliśmy spędzić to sobotnie przedpołudnie na wspólnej zabawie. Jak co roku nauczyciele wraz ze swoimi uczniami zapewnili nam moc występów wokalnych i teatralnych. Również zwycięzcy szkolnego konkursu recytatorskiego mogli zaprezentować się szerszej publiczności. Zgodnie z tradycją Pikniku odbył się również konkurs na „Super Rodzinkę 2022”, a rodziny które zdobyły najwięcej punktów za udział w zadaniach przygotowanych przez nauczycieli na poszczególnych stanowiskach, otrzymali nagrody. Wybrano i nagrodzono także zdjęcia w konkursie fotograficznym : „Obowiązki domowe nie wchodzą mi na głowę”. Podczas trwania pikniku można było zjeść kiełbaskę z grilla, pyszne ciasta i gofry przygotowane przez rodziców i nauczycieli, zdrowe przekąski warzywno -owocowe oraz lody ufundowane przez firmę Grycan.

Podobnie jak podczas ubiegłych Pikników wielką atrakcją dla uczniów i ich rodzin były stanowiska CASTORAMY. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne, ozdobne skrzynki z kwiatami.

Podczas Pikniku nie zabrakło również zwierząt. Dzięki Stowarzyszeniu Pociechom -można było nakarmić i pogłaskać alpaki. Można było także skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni oraz przejażdżki na byku rodeo. Najmłodszych uczniów odwiedziła Myszka Norka z Fundacji Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Zespołu Prewencji Kryminalnej Komendy Rejonowej Policji. Najmłodsi uczniowie chętnie zasiadali za kierownicą radiowozu.

Podczas Pikniku odbył się pokaz judo prezentowany przez trenerów. Uczniowie szkoły ubrani w kimona także mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Nowością była gra w piłkę nożną z wykorzystaniem przezroczystych nadmuchiwanych baniek, które zawodnicy zakładali na siebie tzw. bubble football. Nie brakowało także chętnych do wzięcia udziału w corocznym meczu piłki nożnej uczniowie/rodzice/nauczyciele. W tym roku puchar zdobyli rodzice, którym serdecznie GRATULUJEMY!

Podsumowaniem tej fantastycznej zabawy, był jak zawsze, występ GWIAZD. W tym roku nauczyciele i pracownicy szkoły bawili widownię zarówno kabaretem jak i śpiewem.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów i przyjaciół szkoły, dzięki którym mogliśmy zapewnić naszym uczniom wiele atrakcji.

Stowarzyszenie Parafiada – im. św. Józefa Kalasancjusza, Firma Caterpillar, Szybka Kolej Miejska, Castorama, Firma Grycan, Firma Aquamo, Firma REN Sp. Z o. o. oraz Mazowiecki Instytut Kultury.

Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas i nie możemy już doczekać się kolejnego Pikniku!

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: sekretariat@sp213.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Biuletyn Informacji Publicznej SP213
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Biuro Edukacji
Skola z pomyslem
Skip to content