Ślubowanie klas I – Dzień Edukacji Narodowej

26 paź 2022

pasowanie_4
14 października to Dzień Edukacji Narodowej👩‍🏫👨‍🎓. Tradycyjnie w naszej szkole w tym dniu odbywa się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia.
W tym roku szeregi pierwszoklasistów zasiliło 10 uczniów. Dzieci w obecności swoich rodziców, nauczycieli oraz starszych uczniów złożyły ślubowanie, następnie Pani dyrektor specjalnym ołówkiem pasowała ich na uczniów naszej szkoły✏️.
Pierwszaki udowodniły, że zasługują na miano prawdziwych uczniów prezentując swoje umiejętności z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, plastycznej, muzycznej czy języka angielskiego. Ich wiedzę sprawdzali starsi koledzy z klasy 4a 👨‍🎓.
Po występach pierwszoklasiści udali się do swoich klas na przygotowane przez rodziców przyjęcie.

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: sekretariat@sp213.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Biuletyn Informacji Publicznej SP213
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Biuro Edukacji
Skola z pomyslem
Skip to content