Dzień Pluszowego Misia

14 gru 2022

8 grudnia br. tradycyjnie już w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Pluszowego Misia  pt. „Miś w podróży dookoła świata”🧸🛫🌍. Uczniowie biorąc udział w czytaniu 📖 uczestniczącym stworzyli opowiadanie dotyczące zagranicznych wojaży Misia 🛫🚂🛳🐻. Podczas kolejnych zadań poznawali kontynenty i różne kraje oraz charakterystyczne dla nich stroje czy potrawy. To była naprawdę ekscytująca podróż 🤩🐻! Serdeczne podziękowania dla naszych uczniów, którzy wcielili się w mieszkańców różnych krajów.

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: sekretariat@sp213.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Biuletyn Informacji Publicznej SP213
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Biuro Edukacji
Skola z pomyslem
Skip to content