Wiosenny Festiwal Talentów

9 maj 2023

wiosenny_festiwal_telantow
W dniu 9 maja odbył się Wiosenny Festiwal Talentów, 🎤w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Gospodarzem konkursu i przewodniczącą jury była Pani Dyrektor Celina Maszke-Kaczorek. Gościem specjalnym na tegorocznym festiwalu była Pani Dominika Chorosińska.
Szkolny zespól TULITUTKI muzycznie otworzył festiwal, a zaraz po nim zaprezentowało się 14 zespołów muzycznych. Na podsumowanie festiwalu uczniowie ze szkoły nr 240 wykonali utwór „Wiosna” 🌷z wykorzystaniem gestów Macaton i pięknej grze na skrzypcach. 🎻
Każdy zespół zaprezentował się wspaniale. Wszyscy zostali nagrodzeni i otrzymali dyplomy. Jury w składzie: przewodnicząca Pani Dyrektor Celina Maszke-Kaczorek oraz Pani Dominika Chorosińska i Pani Małogorzata Glinicka doceniło interpretację, stroje, ruch sceniczny i poszczególne wykonania. Nagrodę Grand Prix 🏆otrzymali uczniowie edukacji wczesnoszkolnej za wykonanie piosenki „Ziemia wyspa zielona”.
Pani Dominika Chorosińska ufundowała nagrody dla najlepszych wykonawców, wyróżnieni zostali:
1. Amelia Stępka klasa 3c
2. Weronika Dola klasa 6c
3. Oliwia Zawistowska klasa 6c
4. Bartosz Piotrowski klasa 7b
5. Oskar Wójcicki klasa 8b
 
Dziękujemy Pani Dyrektor za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników. Nauczycielom i pracownikom szkoły za osobiste zaangażowanie się w festiwal. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dominiki Chorosińskiej za obecności i wsparcie oraz zaproszonych gości: nauczycieli i uczniów szkoły Podstawowej Specjalnej nr 240. 
 Organizatorzy: Sylwia Barnowska, Kinga Błędowska, Anna Florczak.

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: sekretariat@sp213.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Biuletyn Informacji Publicznej SP213
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Biuro Edukacji
Skola z pomyslem
Skip to content