Festiwal Zdrowia i Urody zorganizowany w ramach WIE

18 maj 2023

festiwal_zdrowia_i_urody

18 maja w naszej szkole odbył się Festiwal Zdrowia i Urody – rozwijam umysł, dbam o ciało, wiem co jem”😁.
Festiwal zorganizowaliśmy w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych dla uczniów z klas 1-3 z warszawskich szkół. W konkursie wzięły udział SP nr 213, SP nr 147, SP nr 99, SP nr 240 oraz ZS z Wołomina.
Zawodnicy rywalizowali w trzech różnorodnych konkurencjach: w warsztatach kulinarnych „Jedzeniem malowane🍌🥒🍅„, podczas których kreatywnie tworzyli z owoców 🍐🍎🍇 i warzyw 🥑🥕🥦obrazy, które po ocenie jury wspólnie ze smakiem zjedliśmy.
W konkursie „Sprawny umysł🧠” uczniowie brali udział w przestrzennej grze edukacyjnej.
Wykazywali się wiedzą o Polsce i świecie, roślinach i zwierzętach, ekologii, ciele ludzkim i zdrowym stylu życia.
Były również zmagania sportowe🏃🏀⛹‍♀, bo ruch to zdrowie i sprawne ciało. Tor przeszkód pokonywany na czas wymagał wszechstronnej sprawności i ogromnie mobilizował cały zespół do wysiłku. Festiwal pozwolił najmłodszym uczniom wyzwolić energię, kreatywność i zdobywać wiedzę i umiejętności. Było mnóstwo radości i śmiechu, satysfakcji z wiedzy i umiejętności. Dzieci pokazały, że rozumieją wagę zdrowia i zdrowego stylu życia, lubią ruch i zdobywanie wiedzy🙃.
Ogromnie dziękujemy naszym uczniom z klasy 8C i 7D wraz z wychowawczyniami za zdrowe, pyszne ciasta 🍰🥧🥮 oraz napoje🍋🥤 i obsługę kelnerską na profesjonalnym poziomie🤩.

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: sekretariat@sp213.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Biuletyn Informacji Publicznej SP213
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Biuro Edukacji
Skola z pomyslem
Skip to content