Szkoła pod Księżycem i gwiazdami – szkolne nocowanie

utworzone przez | cze 10, 2024 | Aktualności | 0 komentarzy

W nocy z piątku na sobotę 7-8 czerwca Szkoła Podstawowa nr 213 stała się „Szkołą pod Księżycem i Gwiazdami” dla 39 uczennic i uczniów 🌜✨Jest to coroczna akcja, w której uczniowie z różnych klas i nauczyciele, wspólnie spędzają noc w szkole. Świetnie się bawiliśmy. Była gra terenowa wokół szkoły, zabawy sportowe oraz atrakcyjne gry multimedialne, dla tych którzy uwielbiają łączyć ruch i muzykę. Na kolację zjedliśmy oczywiście pizzę🍕 Noc zakończyliśmy projekcją filmu „Mario”. Najwytrwalsi poszli spać około 1 w nocy🫣 Rano na wszystkich czekało przepyszne i pożywne śniadanie. Na pożegnanie były gofry🧇 Po raz kolejny przekonaliśmy naszych uczniów, że nasza szkoła nawet nocą jest przyjaznym i interesującym miejscem. Widzimy się za rok!!!🥰

Uczniów

Nagrody i medale

Absolwentów

Darczyńców

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 213

tel.: (22) 620 39 31
faks: (22) 620 39 31
e-mail: administracja.sp213@eduwarszawa.pl

ul. Elektoralna 12/14, 00-139 Warszawa

 

Skip to content